Tricouri / Maieuri Sisters Point
Brand: Sisters Point
Top
lung Sisters Point
Marimea M - bust 78cm, lungime 81cm
Compozitie 95%bumbac, 5%elastan..
30,00 Lei 50,00 Lei
Brand: Sisters Point
Marimea XS - bust 78cm, lungime 63cm
Compozitie 95%vascoza, 5%elastan..
30,00 Lei 40,00 Lei
Brand: Sisters Point
Marimea M - bust 106cm, lungime 77cm
Compozitie 50%bumbac, 50%poliester..
30,00 Lei 40,00 Lei
Brand: Sisters Point
Marimea S - bust 96cm, lungime 64cm
Compozitie 100%bumbac..
35,00 Lei 50,00 Lei
Brand: Sisters Point
Marimea L - bust 100cm, lungime 61cm
Marimea XL - bust 102cm, lungime
61cm
Compozitie 100% poliester..
30,00 Lei 40,00 Lei
Brand: Sisters Point
Marimea L - bust 94cm, lungime 66cm
Compozitie 60% poliester, 40% bumbac..
30,00 Lei 40,00 Lei
Brand: Sisters Point
Marimea M - bust 86cm, lungime 60cm
Compozitie 95% vascoza, 5% elastan..
30,00 Lei 50,00 Lei
Brand: Sisters Point
Marimea L – bust 116cm, lungime 80cm
Compozitie 100% vascoza..
30,00 Lei 40,00 Lei
Brand: Sisters Point
Marimea XS - bust 96cm, lungime 70cm
Marimea M – bust 110cm, lungime 76cm
Compozitie
100% vascoza..
30,00 Lei 40,00 Lei
Brand: Sisters Point
Marimea M - bust 106cm, lungime 69cm
Marimea XL - bust 116cm, lungime 71cm
Compozitie 50% poliester, 12%
vascoza, 38% bumbac..
30,00 Lei 50,00 Lei
Brand: Sisters Point
Marimea L - bust 94cm, lungime 66cm
Compozitie 95% vascoza, 5% elastan..
30,00 Lei 50,00 Lei
Brand: Sisters Point
Marimea M - bust 106cm, lungime 65cm
Compozitie 60% bumbac, 40% poliester
Pret 40 lei..
30,00 Lei 50,00 Lei